Darmowa dostawa sprawdź >
Producenci
4 FUN 5.10 AFF Polska AKU ALPINA ALVIKA ARCTICA ASOLO AUTHOR BASIL BEAL BERGHAUS BERI BLACK DIAMOND BLACKBURN BODYDRY BOREAL BRUBECK BUFF BUSHMEN CAMP CAMP TRAILS CAMPINGAZ CASSIN CAT EYE CEBE Chillaz CHIRUCA ClimbOn Coleman COLUMBIA COMODO CONTIGO CRAFT DALBELLO DEUTER DIRECTALPINE DMM DOLOMITE DR. BACTY E9 EDELRID EDELWEISS EIDER ELEKTROWARM ERGON ETAPE EVOLV FEEL FREE FINISH LINE FIZAN FJALLRAVEN FJORD NANSEN FOX FSA GABEL GRANGERS GREGORY GRIVEL GSI Haglofs HAMAX HANNAH HANNAH POLAND HANWAG HIKO SPORT HS- HOT SPORTSWEAR ICEBREAKER INFINI INNY ISC JACK WOLFSKIN JAGWIRE JAVEL JAXA JETBOIL JULBO K2 SPORT KANFOR KARRIMOR KASK KEEN KILLTEC KNOG KOMPERDELL KRYPTONITE KS SPORT-SERVICE KWARK LA SPORTIVA LAFUMA LANEX LANGE LASTING LED LENSER LHOTSE LIFESYSTEMS LIFEVENTURE LIFU LIGHT MY FIRE LIZARD LORPEN LOWA LYOFOOD MACTRONIC MAŁACHOWSKI MAMMUT MANITOU MARABUT MARMOT MEINDL MERRELL METEOR MILLET MILO MSR MUELA MUNKEES NECCO NIKWAX NOTUBES ODLO OLANG OPTIMUS ORTLIEB OSPREY PackTowl PACSAFE PARK TOOL PATAGONIA PETZL PLATYPUS POLANA POWERTRAVELLER PRIMUS RAICHLE RECTA RED CHILI REUSCH REX RITCHEY ROCK EMPIRE ROCK PILLARS ROCKLAND ROCKOMMENDED ROSSIGNOL SALEWA SALOMON SCARPA SCHWALBE SCREAMER SEA TO SUMMIT SealLine SEGER SH+ SHIMANO INC SIGG SIGMA SILVA SINGING ROCK SKLEP.PODRÓŻNIKA SKS SKYLOTEC SMARTWOOL SOURCE SPECIALIZED SPORT ARSENAL SPORTEN STERLING SWIX TACX TATONKA TECNICA TENAYA TENDON TENSON TERMITE TERMITE. Teufelberger TEVA THE NORTH FACE THERMAREST TICKET TO THE MOON TOPEAK TRAVELLUNCH TREK'N EAT TREKMATES TREKSPORT TREZETA UNDER ARMOUR UVEX VANGO VICTORINOX VIKING WARMPEACE WILD COUNTRY WISPORT wspinanie.pl ZIENER
Namiot Coleman CRESTLINE 3
539,00 
DARMOWA WYSYŁKA Sprawdź szczegóły
wysyłka do 24 godzin
Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(stosuje się do umów zawartych od 25.12.2014)

 

Prawo odstąpienia od umowy

 

 • Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 • Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy, lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 • Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Cetus Michał Henszke, ul. Kaszubska 67, 70-403 Szczecin, tel. 91 4345720, e-mail sklep@cetus.szczecin.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).

 • Mogą Państwo skorzystać ze wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

 

 • W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

 • Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 • Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 • Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 • Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


WZÓR formularza odstąpienia od umowy - do pobrania (stosuje się do umów zawartych od 25.12.2014)

 

REKLAMACJE

SPRZEDAWCA obowiązany jest do dostarczenia zamówionego towaru, pozbawionego wad fizycznych i prawnych. SPRZEDAWCA jest odpowiedzialny względem NABYWCY, jeżeli towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia).


Towary mogą być objęte gwarancją producenta lub dystrybutora. Szczegółowe warunki gwarancji i czas jej trwania podawane są w karcie gwarancyjnej wystawionej przez gwaranta, o czym Klient będzie poinformowany na Stronie produktowej. Jeśli dokument gwarancyjny przewiduje taką możliwość, Klient może zgłaszać swoje roszczenia w ramach gwarancji bezpośrednio w autoryzowanym serwisie, którego adres znajduje się w dokumencie gwarancji.


W przypadku wystąpienia wady fizycznej lub prawnej NABYWCA ma prawo żądać od SPRZEDAWCY z tytułu rękojmi za wady rzeczy sprzedanej:

 • obniżenia ceny albo odstąpienia od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. (Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez sprzedawcę albo sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia.)
 • wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. (Sprzedawca może odmówić zadośćuczynieniu żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca.

Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady.


Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy lub mailowo na adres sklep@cetus.szczecin.pl. korzystając z formularza reklamacji, stanowiącego załącznik nr 2 niniejszego Regulaminu, dostępnego również na stronie internetowej (do pobrania tutaj), lub z dowolnej formy zgłoszenia reklamacyjnego.


Zgłoszenie reklamacyjne powinno zawierać co najmniej imię i nazwisko, adres zgłaszającego reklamację, określenie reklamowanego towaru, w zakresie w jakim jest to właściwe dla danego jego rodzaju (np. nazwa, producent, kolor, rozmiar), dowód zakupu reklamowanego towaru, opis wady i termin w jakim została stwierdzona, a w stosownych przypadkach także okoliczności uzasadniające reklamację, żądanie reklamującego, datę wniesienia reklamacji, podpis zgłaszającego reklamację, w przypadku przesłania zgłoszenia e-mailem zgodę na przetwarzanie przez przedsiębiorcę adresu e-mail zgłaszającego.


Celem rozpatrzenia reklamacji Towaru, Klient powinien na żądanie Sprzedawcy przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar na adres Sprzedawcy zwykłą paczką pocztową:


CETUS
ul.Kaszubska 67
70-403 Szczecin
(z dopiskiem 'reklamacja')

Nie przyjmujemy żadnych paczek za pobraniem.
Przekazany towar powinien odpowiadać podstawowym wymaganiom higienicznym.

Sprzedawca, w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta.


W wypadku Klienta będącego Konsumentem, Sprzedawca pokrywa wszystkie udokumentowane koszty reklamacji, w szczególności koszt dostarczenia reklamowanego Towaru do Sprzedawcy i koszt odesłania Towaru do Klienta. (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wyraźnie wybranego przez konsumenta sposobu dostawy innego, niż zwyczajowa i powszechnie przyjmowana forma dostawy wskazana wcześniej przez sprzedawcę, która wiązałaby się z niższymi kosztami).

Do pobrania:

Formularz reklamacji towaru - PDF

Kompaktowy i komfortowy namiot 3 osobowy dla aktywnych, podróżujących obozowiczów. Konstrukcja została stworzona specjalnie dla szybkiego i prostego rozbijania. Budowa kopułowa jest bardzo stabilna i jest w stanie sprostać niekorzystnym warunkom. Namiot wyposażono w przestronny przedsionek, wybór praktycznych kieszeni i wygodną matę przed wejściem, która jest idealna do trzymania zabłoconych butów po zejściu z gór. Wygoda nie kończy się na tym, dobry przepływ powietrza, duże okno PCV i wygodny nowy otwór wentylacyjny dodają komfortu na kempingu.

Parametry techniczne:

 • Ilość osób: 3
 • Tropik: poliester, 3000 mm, pokrycie PU, podklejane szwy
 • Sypialnia: przewiewny poliester oraz tkanina siatkowa
 • Stelaż: włókno szklane 7,9 i 8,5 mm
 • Podłoga PE 120 g/m²
 • Waga: 4,3 kg

Cechy charakterystyczne serii Crestline:

 • Stabilna kopułowa konstrukcja z przednią częścią do przechowywania, idealną na buty i bagaż
 • Tropik: Polyester 185T
 • Wyposażony w podłogę PE z podłogą do przechowywania
 • Podłoga w części do przechowywania bagażu to gruby PE, odporny na intensywne użytkowanie
 • Sypialnia również wykonana z silnego i wytrzymałego PE
 • Mata przed wejściem jest dołączonym odcinkiem maty PE w obszarze przedsionka, idealna na zabłocone buty
 • Oddychający poliester i siatka wewnętrzna są lekkie i odporne na insekty
 • Posiada pałąki z włókna szklanego
 • Odcinki pałąków są wystarczająco krótkie, by były łatwe do zapakowania do plecaka
 • Optymalnie umieszczone otwory wentylacyjne zapewniają przepływ powietrza przez namiot
 • Namiot wewnętrzny rozbijany jako pierwszy zapewnia napiętą strukturę
 • Kodowane kolory pałąków, tulejek na pałąki i wewnętrznych haczyków sypialni minimalizują błędy rozbijania namiotu
 • Wewnętrzne kieszenie
 • Okno PCV z osłoną zwiększa widoczność i pozwala na wpadanie światła do namiotu, ale też zapewnia prywatność w razie potrzeby
 • Otwór wentylacyjny na przewód zasilający pozwala w wygodny sposób podłączyć prąd do namiotu
 • Torba do przenoszenia

Coleman® - The Outdoor Company

Dziedzictwo
Dzielimy Twoją pasję. W 1901 roku, młody człowiek z duchem przedsiębiorczości i świetnym pomysłem rozpoczął produkcję latarni w Wichita, Kansas. Ponad 100 lat później ten sam duch, połączony z pomysłowością, jest tym, co do dziś przyświeca naszej firmie. Firma, która zaczęła się od błysku inspiracji. Marka Coleman® nieustannie wprowadza innowacje i ewoluuje, zmieniając sposób, w jaki ludzie cieszą się z przebywania na świeżym powietrzu od zawsze.

Doskonałość produktu, innowacje i testy
Przede wszystkim naszą pasją jest outdoor i w rezultacie, nasza inspiracja dla innowacji jest napędzana przez różnorodność tego, co outdoor ma do zaoferowania. Na całym świecie staramy się zachęcać ludzi do wychodzenia na zewnątrz - to etos, który przyświeca naszemu codziennemu myśleniu. Dlatego każdego roku tworzymy bogactwo innowacyjnych produktów, wprowadzając nowe kategorie, które zainspirują Cię do odkrywania świata na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy lubisz relaksować się z przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu, czy Twoją osobistą pasją jest eksploracja Arktyki w mroźnych warunkach, w naszym asortymencie znajdziesz odpowiednie narzędzia, które wesprą Twoją indywidualną przygodę. Marka, której możesz zaufać, to zaufanie, na które zapracowaliśmy przez ostatnie 100 lat i jest to cnota, która pozostała z Colemanem przez pokolenia dzięki naszemu zaangażowaniu w dostarczanie produktów najwyższej jakości.

Odkryj swój outdoors
W marce Coleman® łączymy wysokiej jakości materiały, globalną wiedzę i dążenie do innowacji, aby oferować namioty, które skupiają się na komforcie, wygodzie i wydajności, gdziekolwiek zaprowadzi Cię Twoja przygoda na kempingu.

Marka Coleman® jest firmą outdoorową i staramy się, aby wyjście na zewnątrz i cieszenie się wszystkim, co natura ma do zaoferowania było tak proste, jak to tylko możliwe. Kiedy mówimy o wodoodpornych funkcjach, markowych metodach wentylacji, podklejanych moskitierach, wiedz, że to my dokładamy wszelkich starań, aby sprostać marce Coleman®, tak abyś mógł dotrzymać swojej obietnicy: Let's Go Outside, with Coleman®. The Outdoor Company.

 

Coleman

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię