O nas

CETUS - Sklep Górski

Sklep turystyczny Cetus powstał w 1990 roku. Skąd właściwie wzięła się ta nazwa?

“Cetus” to po łacinie wieloryb i mamy go w naszym logo. Tak nazywał się regatowy jacht morski, na którym w latach 80-tych żeglował założyciel i właściciel firmy.

Włóczęga z plecakiem, wspinanie, jazda na rowerze, narty i inne aktywności sportowe to pasja całej załogi firmy. Każdy z nas wolne chwile spędza na łonie natury, najchętniej w górach, gromadząc doświadczenie i testując produkty, które oferujemy Państwu do sprzedaży. Spora część naszej wiedzy fachowej to również Państwa doświadczenia, którymi dzielicie się odwiedzając nasz sklep.

Z bogatej oferty producentów sprzętu i odzieży sportowej staramy się wybrać modele wysokiej jakości, funkcjonalne, które zaspokoją potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Współpracujemy zarówno z uznanymi na całym świecie markami, jak i producentami niszowymi, którzy bez wielkiej reklamy tworzą dobre produkty. 

Turystyka, wspinaczka, prace wysokościowe - w tych dziedzinach oferujemy szeroki asortyment towarów renomowanych firm.

Wspieramy ambitne przedsięwzięcia - wyprawy, ekspedycje, zawody, także ciekawe naszym zdaniem inicjatywy, związane nie tylko z naszym profilem zawodowym – turystyką, wspinaczką, ale również ze sferą kultury i ekologii.

Sklep turystyczny

W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór asortymentu do turystyki pieszej, rowerowej, tej bliższej i dalszej, turystyczne kurtki przeciwdeszczowe, buty hikingowe, trekkingowe, plecaki turystyczne, kije trekkingowe lub nordic walking. Miłośnicy biwakowania mogą wyposażyć się u nas m.in. w  naczynia i kuchenki turystyczne, termosy i kubki termiczne. Również szeroki zakres cen sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Sklep górski

Dla tych, którzy chcą sięgać wyżej i dalej... mamy między innymi techniczną odzież gotową na przygody na górskich szlakach: kurtki Gore-tex, odzież termiczną np. z wełny Merino, kurtki puchowe doskonałe jako lekka warstwa termiczna, a także plecaki trekkingowe, które pomieszczą niemało, buty podejściowe i buty trekkingowe, które w połączeniu z rakami pomogą zdobywać cele w zimowych warunkach. 

Stacjonarny sklep turystyczny Szczecin

Cały asortyment naszego sklepu znajduje się w Szczecinie, przy ul. Kaszubskiej 67. Jeśli poszukujesz sprzętu najlepszej jakości - zapraszamy do nas. Tutaj znajdziesz szeroki wybór butów trekkingowych męskich i damskich, odzieży turystycznej, od spacerów po lesie, po wspinaczki po górskich szlakach, namioty i śpiwory, plecaki turystyczne i trekkingowe, sprzęt campingowy, a także cały dział ze sprzętem wspinaczkowym i do pracy na wysokości.

Sklep turystyczny Online

Ofertę naszych produktów można przeglądać na stronie www.cetus.szczecin.pl.

Wciąż rozwijamy nasz sklep online, i staramy się, aby oferta w nim dostępna była równie bogata, jak w sklepie stacjonarnym. Tutaj zamieszczamy wszelkie informacje o aktualnych promocjach i nowościach, a zamówienia można składać z dowolnego miejsca w kraju.